Životní styl
SEZNAMTE SE S NIZOZEMSKOU RODINOU, KTERÁ SI NEDÁVNO POŘÍDILA SVŮJ PRVNÍ KARAVAN, TÉMĚŘ NOVÝ MODEL ADORA.

Názor začátečníka

kidslovetravel.net
„JSME KEVIN, AAFJE, FLORIS (8) A LOTTE (7) A SPOLEČNĚ CESTUJEME PO CELÉM SVĚTĚ – LETADLEM, AUTEM A KARAVANEM. NAVŠTÍVILI JSME JIŽ VÍCE NEŽ 50 ZEMÍ. V POSLEDNÍCH LETECH JSME OBJEVOVALI EVROPU NA KRÁSNÝCH KEMPINGOVÝCH DOVOLENÝCH A JEŠTĚ NÁM TOHO HODNĚ ZBÝVÁ! POPRVÉ JSME SE VYDALI NA CESTU S NAŠÍM HIPPIE OBYTNÝM VOZEM. ČERVENÝM SRV VELKÝM JAKO AUTOBUS. ZA TŘI TÝDNY JSME PROJELI FRANCII A ŠPANĚLSKO, A I KDYŽ TO BYL FANTASTICKÝ VÝLET, PŘESTO NÁS PÁR VĚCÍ ZKLAMALO... UKÁZALO SE, ŽE S NAŠIMI SURFINGOVÝMI PRKNY NA STŘEŠE NEMŮŽEME ZAPARKOVAT NIKDE V BLÍZKOSTI PLÁŽE. OBYTNÝ VŮZ JE NA TO PŘÍLIŠ VELKÝ. BOHUŽEL JSME SI MUSELI NECHAT UJÍT KRÁSNÉ STŘEDOVĚKÉ FRANCOUZSKÉ VESNIČKY, PROTOŽE PARKOVIŠTĚ JSOU V NICH PŘÍLIŠ MALÁ. A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ, ODSKOČIT SI NA ZÁCHOD NEBO SE OSPRCHOVAT NENÍ V NAŠEM HIPPIE AUTOBUSU OPRAVDU MOŽNÉ A TO SE UKÁZALO JAKO POSLEDNÍ ZÁDRHEL.

Karavan tedy prodáváme. Ale co teď? Milujeme kempování; možnost být hodně venku, užívat si přírodu, děti, které mohou běhat venku a navazovat nová přátelství. Řešením je pro nás karavan a poměrně nový se vším luxusem, který s sebou přináší. Karavan můžeme jednoduše nechat v kempu a autem se můžeme dostat na pláž nebo do malebného městečka.
Své hledání jsme zahájili na bulváru prodejců karavanů, kde jsme viděli všechny druhy značek a zamilovali se do modelu Adria. Karavany jsou vytvořeny ve světlých přírodních tónech a vybaveny potřebným luxusem. Když jsme zpočátku hledali karavan s palandami pro děti, přívětivý prodavač nám řekl, že naše děti budou pravděpodobně chtít za rok spát ve stanu a že palandy zabírají hodně místa. Rozhodli jsme se proto pro karavan s pevnou postelí a kulatou pohovkou, z níž můžete udělat velkou postel, pokud by děti chtěly spát ještě rok uvnitř.
Hledali jsme také karavan s velkou chladničkou, abychom nemuseli každý den nakupovat, a samozřejmě s toaletou a příjemnou sprchou.

Když vstoupím do karavanu Adria Adora, jsem okamžitě uchvácen! Tento typ karavanu má panoramatickou střechu! Celá přední strana je vlastně okno a díky tomu je karavan uvnitř velmi prosvětlený a v noci můžete z postele sledovat hvězdy. To je úžasné!

V tu chvíli se ukázalo, že tento karavan je pro nás dokonalý, a nyní máme to nejlepší z obou světů: luxusní soukromý dům na kolech, který můžeme odstavit na těch nejkrásnějších místech, a auto k prozkoumání celé oblasti, můžeme si vzít s sebou surfingová prkna a také objevovat krásná skrytá místa.