Karavany
LUXUSNÍ ŘADA

Oceňovaný model Astella, jen o něco kratší.

Astella. Jde o luxusní karavan, nebo mobilní dům? Protože jej můžete táhnout jako běžný karavan nebo jej postavit jako statický mobilní dům a přestěhovat jej až tehdy, když to bude potřeba, možná jde o obojí. Nyní je řada obohacena o kompaktnější uspořádání, které je kratší na délku, ale není o nic méně okouzlující.

“Těší nás, že model Adria Astella získává prestižní ocenění, která jsou skvělým uznáním pro talentované osoby v celém týmu, který za tímto projektem stojí. Modelem Astella nově vymezujeme zážitek z luxusní dovolené, protože poskytuje ten nejlepší zážitek, který karavan poskytnout dokáže, a ty nejlepší prvky z mobilního domu. Model Astella osloví spotřebitele, kteří si chtějí dopřát maximální zážitek z dovolené ve svém vlastním prázdninovém domě na stálém místě nebo mít mobilní jednotku, kterou lze táhnout.”

Matjaz Grm – výkonný ředitel Adria Mobil pro prodej a marketing

NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ 644 DP

Nejnovější doplněk je navržen pro dvě osoby se zcela průlomovým pohodlím a praktičností, kterou byste očekávali. Přestože je kratší, je jednodušší ho táhnout.

Všechny uspořádání modelu Astella prošla podrobným vylepšením, k nimž patří nový digitální panel Adria a ovládací panel osvětlení, instalace zadních světel HELLA, malé změny v nábytku, včetně předělaného řešení jídelního koutu v uspořádání 904HP. S modelem Astella lze také používat chytrou mobilní aplikaci Adria MACH.

OCENĚNÍ

Red Dot Design Award 2020 za vynikající produktový design.

Ocenění ABC Automotive Brand Contest „Best of the Best“ 2020 od německé Rady pro design.

Ocenění European Innovation Awards 2020 v kategoriích „Celkový koncept“ a „Uspořádání“.

Řada Astella nabízí čtyři uspořádání a luxusní ubytování pro 2–6 osob.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ROZLOŽENÍ

Zjistěte více o