inspirace pro vaše dobrodružství

Nezávislé cestování rekreačním vozem podle vašeho plánu a s vlastním ubytováním je úžasný způsob, jak pozvednout pocit svobody a duševní pohody.

Článek s názvem Na volném čase záleží je příběhem zákazníka z Norska, který zachycuje jeho podstatu, a v článku Láska na první pohled najdete užitečné tipy ke koupi prvního karavanu. Také se snažíme o nalezení sladkého života v modelu Compact.

Představíme vám nový Fiat Ducato a naši novou generaci modelu Sonic, který nabízí styl, výkon a pohodlí, a to vše v jediném vozidle. Také se podíváme na nejprodávanější modely Axess z řady Matrix a Coral, které nabízejí větší výběr a hodnotu.

Společnost Adria je předním výrobcem na rostoucím trhu obytných vozů, proto se podrobně podíváme na všechny čtyři nové modely Twin Sports. A vydali jsme se za zimní pohádkou mimo sjezdovky s freeridery na lyžích Elan.

Představíme vám novou generaci karavanu Alpina a podíváme se na exkluzivní uspořádání modelu Adora.
V dobrém i ve zlém prozkoumáme nový model Action Sport.

Podíváme se na to, jak letecký design pomáhá utvářet novou generaci karavanů, a vydáme se na stylové kempování ve zrenovovaném karavanu, který je zajímavou částí příběhu o udržitelnosti.

Ambasador značky Adria, Primož Roglič, přední světový cyklista, se s námi podělí o svých dvanáct bouřlivých měsíců strávených na cestách.

Příjemné čtení!

Neil Morley, Editor

Adria. inspirace pro vaše dobrodružství.