Karavany
MODEL ADORA NOVÉ GENERACE

Uspořádání vytvořená pro vaše potřeby

Model Adora, dobře známý svým čistým aerodynamickým designem, velkým panoramatickým oknem a elegantním pohodlným interiérem, nabízí několik exkluzivních uspořádání. K dispozici je až ve 14 evropských uspořádáních a 4 britských uspořádáních, včetně inovativních uspořádání, která jsou pro model Adora jedinečná:

“Model Adora vždy nabízel největší panoramatické okno dostupné v karavanu a nový moderní design je větší a přináší do interiéru neuvěřitelné množství světla a pocit prostornosti pro skutečné ,otevřené bydlení‘ u většiny uspořádání.”

Erna Povh – produktový manažer pro karavany Adria

“Zvláštní pozornost jsme věnovali pohodlí a atmosféře interiéru s důrazem na detaily. Skutečně pohodlné postele a pohovky, chytré ovladatelné osvětlení ve všech obytných prostorách a nový audio systém se skrytými reproduktory.”

Erna Povh – produktový manažer pro karavany Adria

Model Adora přináší pocit domova elegantními interiéry s větším prostorem a speciální domácí atmosférou. Kuchyně je inspirována nejlepšími domácími kuchyněmi a koupelna se podobá těm z butikových hotelů.

Vítěz ocenění European Innovation Award za design exteriéru.

EXKLUZIVNÍ USPOŘÁDÁNÍ

Model Adora nabízí uspořádání, která osloví páry, rodiny a skupiny. Z nich je potom jedinečné uspořádání 613 PK skutečně inovativním dvoudveřovým karavanem.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ROZLOŽENÍ

Zjistěte více o