Životní styl
VĚCI, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI KOUPI VAŠEHO PRVNÍHO KARAVANU.

Láska na první pohled.

Autoturistika s karavanem je zase v módě! Díky pandemii došlo k obnovení zájmu o koupi karavanů, protože lidé hledají nová řešení dovolených. Mnoho nových zákazníků, zejména rodiny s mladšími dětmi, vlastní karavan poprvé.

- Pohled odborníka -

NA ZÁKLADĚ SVÝCH CELOŽIVOTNÍCH ZKUŠENOSTÍ S AUTOTURISTIKOU S KARAVANY SE S NÁMI NEZÁVISLÝ NOVINÁŘ ANDREW DITTON PODĚLÍ O SVÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI S NÁKUPEM PRVNÍHO KARAVANU.

Andrew Ditton je široce uznávaný britský novinář v oblasti karavanů. Ve svých 14 letech zdědil karavan a od té doby cestuje. Od malého stanu v Kanadě po velký obytný vůz na Novém Zélandu – cestuje za jedinečnými zážitky z kempování.

Více o něm na adrese www.andrewditton.com

- Pohled odborníka -

CO…? Ještě než začnete hledat karavan, svolejte rodinu a dohodněte se na společném cíli. Chtěli byste raději vyrazit na cestu za poznáním, nebo navštívit o víkendu a o dovolené polotrvalé místo, kam můžete uniknout a skrýt se před nástrahami všedního dne? Pokud chcete cestovat, zeptejte se nejprve místního prodejce značky Adria na zákony o tažení přívěsů platné ve vaší zemi. KDY…? Pouze v létě, nebo celoročně? Čím pohodlnější bude váš karavan, tím více ho budete používat. Maximalizace využití karavanu vám zajistí lepší poměr ceny a výkonu, i když se nejedná o ten nejlevnější model, který si můžete koupit.  KDE…? Karavan není jen na dovolenou. Pokud ho můžete zaparkovat doma, budete mít také ložnici pro hosty, dětský úkryt a klidné místo pro nerušenou práci. Pokud svůj karavan nemůžete mít doma, budete jej muset někde uskladnit.  KDO…? Počet lůžek nemusí vždy odpovídat počtu uživatelů. Mnoho párů dává přednost karavanům se čtyřmi lůžky, spí na pevné posteli a rozkládací pohovku nechávají jako obývací pokoj. Teenageři by mohli raději spát venku ve stanu nebo pod stříškou.  JAK…? Přemýšlejte o tom, jak svůj karavan budete táhnout. K tomuto tématu je k dispozici spousta pomoci, na odborných webových stránkách nebo rady od prodejce značky Adria. Na mnoha místech můžete také absolvovat profesionální školení. A když jej nebudete používat, kde jej uskladníte – na své příjezdové cestě, ve skladišti? Praktické úvahy pro reálný život. KOLIK..? A samozřejmě, jaký je váš rozpočet na nákup a provoz karavanu. To ovlivní výběr vašeho modelu a to, zda koupit nový nebo téměř nový. Nový poskytuje výhody se zárukou a je pouze váš, ale je k dispozici i několik dobrých téměř nových modelů, které stojí za zvážení.  PŘEDEVŠÍM… Váš nový karavan vám musí vykouzlit úsměv na tváři...

Seznamte se s modely Adria,

které si
začátečníci

často vybírají:
altea
ŠTASTNÝ KARAVAN

Hodnocení začátečníka 5/5

"Pohodlný a moderní všestranný model."

Nejlepší pro:

Everybody. The Altea is all things to all people.

aviva
DOMOV JE TAM, KDE ZAPARKUJEME

Hodnocení začátečníka4.5/5

„Žádné nesmyslné karavany vybavené vším, co potřebujete, a ničím, co nepotřebujete, takže se můžete soustředit na vytváření vzpomínek a zážitků.“

Nejlepší pro:

Mladé rodiny na cestách.

ACTION
ŽIVOT SE ZJEDNODUŠUJE

Hodnocení začátečníka 4/5

‘’Curvaceous, iconic Karavany
guaranteed to put a smile on your face.’’

Nejlepší pro:

Páry nebo samostatné cestovatele, kteří milují zábavu.

adora
ŽIVOT JE DOBRODRUŽSTVÍ

Hodnocení začátečníka4/5

"Budete se cítit jako doma na cestách nebo na trvalém stanovišti – Adora je elegantní a poměrně luxusní prázdninový dům, po kterém jste vždy toužili. Mnohým slouží jako ideální druhý karavan!"

Nejlepší pro:

Velký panoramatický úžasný obytný prostor, možnosti klimatizace a topení Alde, díky nimž je model Adora opravdu pohodlným karavanem.