Životní styl

Na  
volném  
čase
záleží.

Připraveno spolu s frodem a gro nikolaisenovými, zákazníky společnosti adria

"Ty nejlepší chvíle zažíváme venku v přírodě. Život venku milujeme. Je úžasné vyjet si do okouzlující krajiny a dlouze si užívat nádherné výhledy."

ŽIVOT V OBYTNÉM VOZE NÁM VŠE USNADŇUJE. MÁME MOŽNOST DOSTAT SE TAM, KAM CHCEME. NEEXISTUJE NIC ÚŽASNĚJŠÍHO NEŽ KEMPOVÁNÍ. POSKYTUJE NÁM MOŽNOST VÝBĚRU A POBYTU V PŘÍRODĚ.

Žijeme na malém místě zvaném Bjerkvik v severní části Norska. Přímo pod okny máme dostatek nádherné přírody a možnost volně kempovat. Představte si, že se ráno vzbudíte a každý den vás z okna ložnice čeká nový výhled. Právě tam začíná na prahu dveří nová horská túra; náš přístup k životu znamená „pamatovat si, že na volném čase záleží“. To je životní styl, jehož součástí je rekreační vozidlo. Obytný vůz používáme od konce dubna do konce září. Na víkendové výlety se nevydáváme zase až tak daleko od domova, jedna cesta nám trvá tak jednu až čtyři hodiny.

Máme štěstí, že se z našeho domova můžeme snadno dostat na ta nejkrásnější místa, která severní Norsko dokáže nabídnout. Místa jako Vesterålen, Lofoty, Steigen a Senja. Jde o oblíbené destinace návštěvníků Norska.
Během prázdnin cestujeme převážně po Norsku a někdy projíždíme i přes naše sousední země, Švédsko a Finsko. Snažíme se najít si naše nové oblíbené místo! Dovolené jsou pro nás jako velmi dlouhé víkendy a umožňují nám dělat to, co máme nejraději.

PO HORSKÉM VÝŠLAPU NENÍ NIC ÚŽASNĚJŠÍHO, NEŽ SI NAJÍT JEZERO A PONOŘIT SE DO SVĚŽÍ VODY, TAKŽE S SEBOU V BATOHU VŽDY MÁME MÝDLO A RUČNÍK. KDYŽ SE VRÁTÍME DO SVÉHO OBYTNÉHO VOZU, STAČÍ NÁM JEN JEDNODUCHÁ ŽIDLE, NĚCO K PITÍ, POTOM SI ROZPÁLIT GRIL A UDĚLAT SI NĚCO DOBRÉHO K JÍDLU. DÁVÁME PŘEDNOST GRILU NA DŘEVĚNÉ UHLÍ, PROTOŽE JÍDLO NA NĚM JE VŽDY CHUTNĚJŠÍ.

Náš vůz Sonic nás vozí po neobjevených cestách za novými dobrodružstvími. Podnikáme výlety za městským životem do měst, za fjordy, do hor nebo jen tak do přírody. Výlety do měst jsou skvělé! Užíváme si koncerty, muzea a dobré jídlo a pití v útulných restauracích a vychutnáváme si ten pulzující život města.

Trávíme ale také dny plné lenošení v blízkosti obytného vozu a užíváme si volno, odpočíváme, čteme si, posloucháme hudbu a užíváme si čas strávený společně, abychom tak unikli hektickém dnům v práci a doma. Když je špatné počasí, můžeme sledovat film z Netflixu na televizi a užívat si pohodu uvnitř našeho útulného a krásného domova na kolech. Obytný vůz nám poskytne vše, co potřebujeme, abychom si užili den v pohodlí a přepychu.

Pamatujte, že na volném čase záleží.

OBJEVTE GALERII
NĚCO MÁLO O NÁS

Frode Nikolaisen s manželkou Gro Nikolaisenovou, oběma je 54. Gro pracovala jako zdravotní sestra; Frode pracoval v norské armádě.
Žijí v Bjerkviku v severní části Norska. Vlastní model Sonic.

Sledujte Froda:

@frode_nikolaisen