Obytné vozy
SEZNAMTE SE S NOVOU GENERACÍ MODELU SONIC

Styl, výkon a pohodlí – vše v jednom.

Pokud uvažujete o velké cestě, o tom, že se vydáte snadnou trasou a bez námahy budete projíždět zeměmi a navštěvovat zajímavá místa, sotva něco předčí integrovaný obytný vůz. Díky nejnovějšímu designu a inovacím vám nová generace modelu Sonic bez jakékoli námahy přináší styl, výkon a pohodlí.
+ STYL

Model Sonic má stylový, aerodynamický automobilový vzhled, který na silnici nepřehlédnete. Vyberte si mezi „stříbrnou“ karoserií (modely Supreme) nebo bílou karoserií (modely Plus).
I když se vám přední část vozidla může zdát známá, zadní část je zcela nová, s mírným sklonem a novými LED světly.

+ POHODLÍ

Model Sonic je navržen pro život, s moderními obytnými prostory a mnoha inovativními novými funkcemi, a bez námahy tak poskytuje pohodlí a prostor. Dokonalá vozidla pro celoroční použití s topením Alde a Truma pro chladnější počasí.

+ VÝKON

Suverénní vozidlo navržené pro celoroční výkon, postavené na platformě nového Fiatu Ducato a nízkém podvozku Fiat, spolu s konstrukcí karoserie „Comprex“ od společnosti Adria a dvojitou podlahou.

“S novou generací modelu Sonic můžete nabýt skvělý pocit důvěry. Všechno je tam, kde má být, interiér je jako moderní loft a vůz se ochotně pochlubí svým výkonem, takže si jeho řízení užijete.”

Denis Car – produktový manažer Adria pro obytné vozy

HLAVNÍ VLASTNOSTI


Za vytvořením nové řady Sonic stojí pět příběhů.

#1 INSPIROVANÝ DESIGN
#2 CHARAKTERISTICKÉ PRVKY
#3 DOMÁCÍ POHODA
#4 MODERNÍ OBYTNÉ PROSTORY
#5 INSPIROVANÁ ŘEŠENÍ
OBJEVTE GALERII
ROZLOŽENÍ
SUPREME
plus

Zjistěte více o