Obytné vozy
NOVÝ FIAT DUCATO

Výkon pro vaše další dobrodružství.

Mezi naše obytné vozy nyní patří nový Fiat Ducato, základní vozidlo s novým srdcem, tělem a mozkem,
které nabízí nejnovější styl, výkon, pohodlí a bezpečnost.

Všechny modely Axess jsou k dispozici také na platformě Citroen Jumper, který nabízí výjimečnou hodnotu.

VÍCE VÝKONU

Potřebujete vyšší výkon? Očekávejte silný výkon s novými motory Multijet 3 od značky Fiat, se zdvihovým objemem 2,2 l a verzemi s výkonem 120, 140, 160 a 180 koní a točivým momentem od 320 Nm do 450 Nm, v závislosti na modelu. Nové motory plně splňují normu Euro6 a mají druhý systém pro úpravu spalin se vstřikovačem močoviny, který slibuje také vyšší účinnost. Manuálně nebo automaticky? Na výběr je šestistupňová manuální nebo devítistupňová automatická (od 140 koní) převodovka.

VÍCE POHODLÍ

Jedete někam za teplem? Manuální klimatizace je nyní standardem a nabízen je také volitelný a účinný systém automatické klimatizace.
Také systém topení je dobrý. Dlouhá cesta před vámi? Vyberte si z nových systémů infotainmentu a reproduktorů, včetně jednotky s 10'' dotykovou HD obrazovkou s navigací a volitelného modulu Telematics.
Potřebujete si nabít telefon a uložit si věci tak, aby se vám neztratily? Více nabíjecích míst a USB, včetně možnosti bezdrátového nabíjení a lepšího úložného prostoru.

VÍCE STYLU

Hledáte trochu více italského stylu? Upravený vzhled, s novou mřížkou chladiče, větším logem Adria a plnými LED světlomety, které jsou o 30 % výkonnější než halogenové, a volitelnými mlhovými světly, která přisvěcují do zatáček. Interiér je hezčí, v nabídce jsou nové možnosti výběru volantu a hezké detaily, jako jsou hlavice řadicí páky a větrací otvory. K dispozici je skvělé nové bílé vnitřní osvětlení a nové dveřní panely, více úložného prostoru, nové sdružené přístroje a lepší poskytování informací řidiči.

VÍCE BEZPEČNOSTI

Chcete mít pocit větší pohody? Více bezpečnostních prvků s novým připomenutím zapnutí bezpečnostního pásu a elektrickým posilovačem řízení jako standardním pomocníkem při řízení, kontrolou jízdního pruhu a spotřebou paliva. Pro snazší jízdu zvolte elektronickou parkovací brzdu, systém odpojení akumulátoru a možnosti bezklíčového ovládání.
K dispozici je mnoho bezpečnostních pomůcek pro řízení, včetně elektronického řízení stability, ovládání brzd s detekcí chodců, adaptivního tempomatu, inteligentního asistenta rychlosti a detekce bdělosti řidiče.

CITROEN JUMPER

Mnoho vozidel Adria nabízí jako alternativu platformu Citroen. Model Jumper nabízí 3 nejnovější efektivní motory HDi splňující normu Euro6 a dobrou kombinaci funkcí za skvělou cenu. K dispozici je vysoká úroveň standardní výbavy, manuální šestistupňová převodovka a výhody velké palivové nádrže o objemu 90 l.

Vždy se obraťte na svého prodejce značky Adria, který vám poskytne informace o paketech výbavy, možnostech a použitelnosti vozidla pro každý obytný vůz Adria, protože jednotlivé možnosti se zde mohou lišit. Podrobné informace najdete na adrese cz.adria-mobil.com

Zjistěte více o